Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Aktuality

Voľby do orgánov samosprávnych krajovVytlačiť
 

V prílohách nájdete zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby predsedu  Trnavského samosprávneho kraja a do zastupiteľstva Trnavského samosprávneho kraja. Náš volebný obvod pre voľby do zastupiteľstva Trnavského samosprávneho kraja je volebný obvod číslo 3, počet volených poslancov vo volebnom obvode je maximálne 3.

Elektronická adresa na doručenie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie pre voľby do orgánov samosprávnych krajov v roku 2017 je: cervenik@cervenik.sk

 


 
 

Jódové profylaktikáVytlačiť
 

Vážení občania,

 

na obecnom úrade  prebieha výdaj - výmena  jódových profylaktík /tabliet/. Vyzdvihnúť  ich môže dospelá osoba (pre celú rodinu) s občianskym preukazom. Zároveň treba so sebou priniesť staré tablety, po exspirácii.

Prosíme Vás o dodržiavanie stránkových hodín.


 
 

Cvičenie jogyVytlačiť
 

images.jpg Oznamujeme občanom, že  každý štvrtok sa o 18,30 hod. v sále kultúrneho domu cvičí joga.  Na cvičenie si treba priniesť podložku. Všetci sú vítaní.

Znova začíname vo štvrtok 19.10.2017.

 

 

Cvičenie je zdarma.


 
 

Opotrebovaný olejVytlačiť
 

Vážení občania,

 

     vo vestibule obecného úradu sa nachádza nádoba iba na zber opotrebovaného kuchynského oleja, maste a tuku. Takýto olej vkladajte do tejto nádoby  v uzavretých nádobách, napr. PET fľaše, bandasky..., nevkladajte  prosím takýto olej a tuk do sklenených fliaš.

     Na obecnom úrade si vyzdvihnite zdarma lievik, ktorý naskrutkujte na čistú PET fľašu.


 
 

Triedený zber v obciVytlačiť
 

Obec Červeník podpísala Zmluvu o poskytnutí  NFP s poskytovateľom MŽP SR v zastúpení so SAŽP na projekt „Triedený zber komunálnych odpadov v obci Červeník“. Projekt sa realizuje s podporou finančných prostriedkov zo štrukturálnych fondov EÚ v rámci Operačného programu Kvalita životného prostredia.

 

Základné informácie o projekte:

Fond

Kohézny fond

Operačný program

Operačný program Kvalita životného prostredia

Špecifický cieľ

1.1.1 Zvýšenie miery zhodnocovania odpadov so zameraním na ich prípravu na opätovné použitie a recykláciu a podpora predchádzania vzniku odpadov           

Názov projektu

Triedený zber komunálnych odpadov v obci Červeník

Hlavný cieľ projektu

Realizáciou projektu sa dodá nová technika pre zberný dvor v obci Červeník a to: Príves za traktor malý, Bio sekací a rezací voz, Kontajnerový traktorový príves, Kontajner pre ramenový nakladač 4ks, pričom cieľom je dosiahnutie zvýšenia kapacity pre triedenie komunálnych odpadov a dosiahnutie množstva vytriedeného komunálneho odpadu vo výške 71,28 t/rok.

Kontrahovaná výška NFP

248 474,40 Eur

Hypertextový odkaz na webové sídlo RO

www.op-kzp.sk


 
 

Verešvárska studňaVytlačiť
 

Vážení občania, informujeme Vás o projekte - Obnova verešvárskej studne a okolia v obci Červeník. Na tento projekt bola poskytnutá podpora z Environmentálneho fondu formou dotácie v rámci  - Programu obnova dediny - zlepšovanie kvality životného prostredia na vidieku.


 
 

Dotazník obyvateľov okresu Hlohovec a PiešťanyVytlačiť
 

Milí obyvatelia obcí okresu Hlohovec a Piešťany,

Mikroregión Paradajs na území ktorého žijete v súčasnosti pripravuje rozvojový dokument na základe ktorého sa chce uchádzať o finančné prostriedky z EÚ na financovanie projektov pre podnikateľov, obce, poľnohospodárov a občianske združenia v obciach Banka, Červeník, Drahovce, Horné Trhovište, Hubina, Jalšové, Koplotovce, Leopoldov, Madunice, Moravany nad Váhom, Ratnovce a Sokolovce. Chceme podporiť projekty v oblasti poľnohospodárstva, vidieckeho cestovného ruchu, priemyslu a služieb, ale aj projekty v oblasti poskytovania sociálnych služieb, predškolského vzdelávania, či zvyšovania kvality života v našich obciach prostredníctvom budovania ihrísk, športovísk, úpravou verejne zelene, obnovou kultúrnych a historických pamiatok, alebo tiež budovaním cyklotrás a pod.

Pri plánovaní toho, čo sa v skutočnosti podporí, chceme využiť aj Vaše záujmy a predstavy o ďalšom smerovaní rozvoja nášho mikroregiónu. Zapojte sa teda aj vy do procesu plánovania a rozhodovania o tom, ako čo najrozumnejšie využiť fondy EÚ pre rozvoj regiónu.
 

Dotazník je anonymný! 

Vyplniť dotazník


 
 

Úradná tabuľa

Návrh VZNVytlačiť
 

Návrh Všeobecne záväzného nariadenia Obce Červeník o elektronickej komunikácii


 
 

dnes je: 20.10.2017

meniny má: Vendelín

webygroup

Úvodná stránka